12 вересня 2013 р. у Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбувся черговий Форум Посла США – проект Посла США в Україні п. Джеффрі Р. Пайєтта, метою якого є створення платформи для обговорення нагальних питань, тенденцій і впливів, які визначають порядок денний сучасного світу. У рамках цього проекту відомі фахівці, новатори й експерти зі Сполучених Штатів Америки приїжджають до Києва, щоб узяти участь в обміні думками щодо нагальних проблем розвитку України, Сполучених Штатів Америки і світової спільноти.

Доповідачем на цій зустрічі був Річард Беннетт – консультант, дослідник, який спеціалізується на політиці управління Інтернетом і відповідних технічних питаннях. Р. Беннетт виступив перед учасниками заходу з доповіддю на тему «Інтелектуальна власність і піратство: врівноваження інтересів». Р. Беннетт має 30-річний досвід роботи у сфері розробки мережевих технологій і стандартів, де зробив вирішальний внесок у розвиток розподілу потоків в інтернет-мережах та Wi-Fi. Автор чотирьох патентів із бездротових мереж та інтернет-протоколів.

У роботі Форуму взяв участь завідувач сектору використання та передачі прав інтелектуальної власності економіко-правового відділу НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.ю.н. Б.М. Падучак.

image_pdfimage_print
Відбувся Форум Посла США в Україні п. Джеффрі Р. Пайєтта