18 травня 2017 року в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) за підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки і технологій (COST Info Day in Kyiv). Це перший захід Асоціації європейського співробітництва в галузі науки і технологій в Україні (COST Association). Вона відіграє важливу роль у створенні Європейського дослідницького простору, об’єднує науковців для спільної розробки власних ідей та нових ініціатив в усіх галузях науки і техніки, в тому числі соціальних та гуманітарних наук, а також сприяє ліквідації розриву між наукою, політикою та суспільством як по всій Європі так і за її межами.

 На Інформаційному Дні буде презентована діяльність COST Association і обговорено питання підготовки міжнародних проектів Асоціації, процедури їх подання, оцінки, відбору та затвердження. Крім цього презентовані механізми створення національних контактних пунктів COST та залучення науковців до COST Association.

В роботі заходу взяв участь Андрощук Г. О. – головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти,  кандидат економічних наук.

image_pdfimage_print
Відбувся COST Info Day in Kyiv