14 жовтня 2016 року в Києві за адресою м. Київ, Nivki-hall (проспект Перемоги, 84) відбувся 7-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.

Організаторами заходу виступили Інтернет Асоціація України, Комісія з питань науки та ІТ Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП), Спільний проект Європейського Союзу та Ради Європи проекту «Свобода медіа в Україні», Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN), RIPE NCC (RIPE Network Coordination Centre), ISOC (Internet Society), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації (НКРЗІ) за підтримки Секретаріату IGF, Міністерства інформаційної політики України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

Модератором заходу був доктор юридичних наук, експерт ІнАУ Олександр Баранов. В програмі форуму: роль держави в процесах управління інтернетом; кібербезпека; права і свободи он-лайн; захист прав інтелектуальної власності; цифрова епоха для освіти; круглий стіл з доменних питань;.

З доповіддю «Огляд ситуації щодо управління Інтернетом в світі та перспективи на найближчий час» виступив віце-президент ICANN Міхаіл Якушев. Експерт Ради Європи Матей Гера розповів про реформу нормативно-правової бази з авторського права в ЄС.

В роботі форуму взяв участь і виступив в обговоренні проблем управління Інтернетом позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбувся 7-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA