13 травня 2015 р. відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. На порядку денному засідання, серед інших, були розглянуті такі питання:

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації та приведення до міжнародних стандартів законодавства у сфері інтелектуальної власності (в частині визначення об’єктів права інтелектуальної власності) (реєстр. № 1149 від 02.12.2014 р., н. д. В. Петьовка).

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, заслухавши інформацію про проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації та приведення до міжнародних стандартів законодавства у сфері інтелектуальної власності (в частині визначення об’єктів права інтелектуальної власності) (реєстр. № 1149 від 12.12.2014р.), в и р і ш и в:

1. Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації та приведення до міжнародних стандартів законодавства у сфері інтелектуальної власності (в частині визначення об’єктів права інтелектуальної власності) (реєстр. № 1149 від 12.12.2014р.), внесений народним депутатом України Петьовкою В.В., за результатами розгляду в першому читанні відхилити.

7. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правової охорони промислових зразків (реєстр. № 1891 від 30.01.2015 р., н.д. І. Алексєєв).

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, заслухавши інформацію про проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правової охорони промислових зразків, (реєстр. № 1891 від 31.01.2015 р.), в и р і ш и в:

1. Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правової охорони промислових зразків, (реєстр. № 1891 від 31.01.2015р.), внесений народним депутатом України Алексєєвим І.С., за результатами розгляду в першому читанні повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

8. Про затвердження Рекомендацій комітетських слухань на тему: “Інтелектуальна власність в Україні. Стан та концептуальні засади розвитку”.

Заслухавши інформацію про проект Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти «Інтелектуальна власність в Україні “Стан та концептуальні засади розвитку”, підготовлені членами створеної Комітетом робочої групи, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти в и р і ш и в:

1. Взяти до відома інформацію про проект Рекомендацій слухань в Комітеті з питань науки і освіти “Стан та концептуальні засади розвитку”.

2. Просити народних депутатів України надати пропозиції до Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти “Інтелектуальна власність в Україні “Стан та концептуальні засади розвитку”.

3. Секретаріату доручити узагальнити пропозиції народних депутатів України та внести проект Рекомендацій слухань в Комітеті з питань науки і освіти “Стан та концептуальні засади розвитку” на наступне засідання Комітету.

В роботі засідання Комітету взяв участь і виступив з обговорених питань позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти