30 травня 2017 р. відбулося засідання Вченої ради НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ. Засідання вела заступник директора з наукової роботи, доктор юридичних наук, Наталія Мироненко.

Першим в порядку денному стояло питання: про рекомендацію до друку монографії Селіваненка В.В. «Міжнародно-правова та національна охорона об’єктів інтелектуальної власності в сфері медицини і фармації». Про стан готовності монографії до друку доповіла завідувач відділу промислової власності інституту, кандидат юридичних наук, Оксана Кашинцева. Після обговорення, більшістю голосів, рекомендацію було прийнято.

Про виконання планових показників бюджетної програми доповіли завідувачі віділів інституту.

Наталія Мироненко розповіла про виконання плану заходів до Дня науки і висловила подяку спіробітникам інституту, які взяли активну участь для його здійснення.

Про затвердження результатів Конкурсу на кращу наукову роботу доповіла Оксана Кашинцева. Вона проінформувала присутніх про те, що в рамках проведення Х Всеукраїнського фестивалю науки, 18-20 травня 2017 р., в Інституті відбувся Конкурс на кращу наукову роботу в наступних номінаціях:

– «Краща монографія, брошура»;

– «Краща наукова стаття»;

– «Краща серія наукових праць»;

– «Кращий молодий автор».

Після чого Кашинцева О.Ю. оголосила наступні результати проведеного Конкурсу:

І. У номінації «Краща монографія, брошура» кращою монографією визнали: Зайківський О.Б. «Охорона інтелектуальної власності у військово-технічній сфері», яка у загальному підсумку набрав 196 балів.

ІІ. У номінації «Краща наукова стаття» кращою визнали наукову статтю: Писєва В. , «General review of the new object of patent law which correlated to the new biological weapon and relating to pharmacogenomics», яка у загальному підсумку набрала 178 балів.

ІІІ. У номінації «Краща серія наукових праць» не було заявлено наукових робіт.

  1. IV. У номінації «Кращий молодий автор» перемогу здобула Штефан А. «Пародія на музичний твір з текстом в порядку вільного використання творів», яка у загальному підсумку набрала 176 балів.

Серед інших, були розглянуті питання: про хід науково-дослідних робіт; про стан підготовки конференцій та наукових видань, зокрема, науково-практичного журналу «Теорія і практика інтелектуальної власності» (№3, 2017р.), а також рукописів наукових праць за тематикою інституту.

image_pdfimage_print
Відбулося чергове засідання Вченої Ради