9 жовтня 2013 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Серед питань, що були розглянуті на засіданні і стосувалися питань інтелектуальної власності, були:

1. Проект Закону про раціоналізаторську діяльність в Україні (реєстр. № 2193 від 05.02.2013р., н.д. О. Зубчевський, О. Присяжнюк).

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти вирішив:

Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про раціоналізаторську діяльність в Україні (реєстр. № 2193 від 05.02.2013р.), внесений народними депутатами України Зубчевським О.П., Присяжнюком О.А., прийняти за основу.

В обговоренні необхідності розробки і прийняття цього законопроекту взяв участь позаштатний консультант Комітету, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук Г.О. Андрощук.

2. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз данних” (щодо захисту прав інтелектуальної власності) (реєстр. № 2056а від 17.05.2013р., КМУ).

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти вирішив:

Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз данних” (щодо захисту прав інтелектуальної власності) (реєстр. № 2056а від 17.05.2013р.), поданий Кабінетом Міністрів України, прийняти за основу.

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного перегляду громадянами програм універсальної програмної послуги (реєстр. № 2086а від 21.05.2013р., н.д. О. Бондаренко, Р. Раупов).

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти вирішив:

Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного перегляду громадянами програм універсальної програмної послуги (реєстр. № 2086а від 21.05.2013р.), внесений народними депутатами України Бондаренко О.А., Рауповим Р.Б., за результатами розгляду в першому читанні повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Коментарі

16 жовтня 2013
Олексій
“інтелектуальна” ЧИХАРДА яка вразила Україну – при цій недолугій “владі”, пов*язана із крадіжками держави у авторів їх ПРАВ та ВИМОГ… больше того… чиновництво зацікавлюється “державою” для відтіснення АВТОРА, шляхом його фізичного усунення від участі у ГРОШОВІЙ ВЛАСНОСТІ, яка настає для “держави”, після смерті АВТОРА… таким чином… “державі ідіотів” – ВИГІДНО не платити авторам ПРИ ЇХ ЖИТТІ… але користатись їх прибутками після їх СМЕРТІ…
image_pdfimage_print
Відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти