13 квітня 2016 року в приміщенні Верховної Ради України (вул. Банкова 6-8, конференц-зал)відбулися слухання Комісії Верховної Ради України з питань майбутнього на тему: «Прогнозування розвитку України».

Мета слухань – аналіз сучасного стану справ середньострокового (до 5 років) та довгострокового (більше 5 років) прогнозування в органах державної влади України.

У заході взяли участь народні депутати України, заступники Міністрів, голови й заступники всіх обласних держадміністрацій і обласних рад України та представники громадянського суспільства, зокрема:

Довідково: Комісія з питань майбутнього — комісія, створена Верховною Радою України VIII скликання 22 квітня 2015 року. Мета діяльності Комісії: вироблення та сприяння реалізації стратегії інноваційного розвитку України на основі державних та суспільних пріоритетів з урахуванням досягнень науки і техніки, оцінки їх впливу на гармонійний розвиток держави.

В роботі слухань Комісії Верховної Ради України з питань майбутнього взяв участь позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулися слухання Комісії Верховної Ради України з питань майбутнього на тему: «Прогнозування розвитку України»