18 червня 2014 року, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 11 березня 2014 року N 860–VII, у залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні». Організатором слухань виступив парламентський Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій. До підготовки та проведення парламентських слухань були залучені комітети Верховної Ради України з питань науки і освіти, з питань свободи слова та інформації.

У парламентських слуханнях взяли участь представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, інших об’єднань громадян, наукових установ, громадських організацій, установ індустрії програмного забезпечення, українські та іноземні експерти. Проведення парламентських слухань покликане розгорнути широку суспільну дискусію, стимулювати прискорення впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у соціально-економічній сфері країни та стати відправною точкою для масштабних ініціатив та перетворень у цій галузі.

Під час заходу представники органів законодавчої та виконавчої влади, галузевого бізнесу, провідні експерти та громадські діячі із України та зарубіжних країн обговорювали ключові проблеми, пов`язані з подальшим створенням інформаційного суспільства в Україні в тих непростих умовах, в яких сьогодні знаходиться наша країна.

За підсумками парламентських слухань будуть розроблені відповідні рекомендації щодо розробки та впровадження актуальних нормативно-правових документів.

В роботі парламентських слухань взяв участь позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулися парламентські слухання на тему: «Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні»