4 грудня 2015 року в Києві на базі Міжнародного інституту менеджменту відбулася П’ята конференція UAdom, яка зібрала представників доменної індустрії України та сусідніх країн.

Конференція проводиться щорічно з 2011 року. У ній традиційно беруть участь реєстратори доменних імен, представники інтернет-проектів і творці контенту, телекомунікаційні оператори, адміністратори публічних доменів. За цей час форум став значущою подією доменного ринку України. Щороку він збирає близько 200 фахівців, які представляють різні погляди на технічну, правову, маркетингову проблематику.

Високий рівень інтересу до форуму проявляють як українські, так і зарубіжні компанії: у попередніх конференціях брали участь представники реєстрів Азербайджану, Білорусі, Киргизстану, Латвії, Росії, а також представники державних органів України та міжнародних організацій. Організатором конференції UAdom є реєстр домену .UA компанія “Хостмайстер”.

Основні теми, що обговорювались на конференції:

  • сучасний стан міжнародного доменного ринку;
  • питання безпеки в Інтернеті;
  • юридичні аспекти захисту прав на доменні імена;
  • використання нових інтернет-технологій;
  • маркетинг, реклама та навчальні кампанії в доменному секторі;

В роботі конференції взяв участь і виступив на Секції 1. “Міжнародний досвід, тенденції та прогнози” з доповіддю “Центр ВОІВ з арбітражу та посередництва. Врегулювання суперечок, що стосуються доменних імен” завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук

image_pdfimage_print
Відбулася П’ята конференція UAdom