10 – 11 грудня 2015 року в Київському університеті права НАН України відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі», присвячена 20-ї річниці Київського університету права НАН України. Організаторами конференції виступили Всесвітня організація інтелектуальної власності, Міністерство освіти і науки України, Київський університет права НАН України

До участі у конференції були запрошені представники дипломатичного корпусу, зарубіжні гості, науковці, науково-педагогічні працівники, юристи, фахівці сфери інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності, бізнесу, студенти, а також усі, хто цікавиться актуальними проблемами права інтелектуальної власності в Україні та Європі.

В рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференціївідбулось підписання Меморандуму між Київським університетом права Національної академії наук України (КУП НАНУ) та об’єднанням підприємств Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП); презентація просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні», офіційневідкриття Музею підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством;

З доповіддю «Діяльність Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) з метою розвитку інновацій та розробки політики у сфері інтелектуальної власності в Університетах» виступив керівник програм Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Женева, Швейцарія) Олександр Шевченко.

В роботі конференції взяв участь і виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Відкриті інновації: аспекти інтелектуальної власності» завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України канд. екон наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі»