23 -24 квітня 2013 р. в м. Києві відбулась XIII Всеукраїнська науково – практична конференція “Проблеми підготовки фахівців з питань інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності в Україні”. Конференцію було організовано Інститутом інтелектуальної власності Національного університету Одеська юридична академія в м. Києві спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України.

В роботі конференції взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Державної служби інтелектуальної власності України, викладачі і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, фахівці інших установ і організацій.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись перший заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України О.В.Янов, директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, доктор юридичних наук, професор О.П.Орлюк.

На конференції було заслухано понад 40 тематичних доповідей, що стосувалися широкого спектру питань підготовки фахівців зі спеціальностей “Інтелектуальна власність”, “Управління інноваційною діяльністю”, “Консолідована інформація”, пов’язаних із удосконаленням навчального процесу, розробкою нових галузевих стандартів вищої освіти та науково – методичного забезпечення навчального процесу.

Із доповіддю “Підготовка спеціалістів у сфері інтелектуальної власності та інноваційної діяльності в Україні” на пленарному засіданні конференції виступив завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд.. екон. наук Г.О.Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулась XIII Всеукраїнська науково – практична конференція “Проблеми підготовки фахівців з питань інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності в Україні”