29 травня 2015 року в Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних Сил України (м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 28, буд. 63/69) відбулась науково-практична конференція «Винахід заради перемоги: обмін досвідом модернізації і ремонту бойової техніки та озброєння в умовах АТО». Організаторами конференції виступили Міністерство оборони України та Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Метою науково-практичної конференції є обмін досвідом та інформацією з удосконалення існуючих та створення новітніх зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, підвищення якості їх експлуатації й захисту від засобів ураження між військовослужбовцями-винахідниками, які виконують бойові завдання в зоні АТО, науковцями, волонтерами, та їх практичного втілення і розповсюдження серед військових формувань зони АТО. В рамках заходу також проведено виставку-презентацію вітчизняних інноваційних розробок військової сфери.

В роботі конференції взяв участь і виступив з доповіддю “Винахідницька активність та інноваційна діяльність в оборонно-промисловому комплексі України” завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулась науково-практична конференція «Винахід заради перемоги: обмін досвідом модернізації і ремонту бойової техніки та озброєння в умовах АТО»