10 жовтня 2013 року в Великий конференц-зал НАН України відбулась Міжнародна конференція “Патентування в Європі та пільговий період в європейському праві та праві іноземних країн”, організована Європейською міжнародною федерацією академій наук (ALLEA), НАН України за участю Державної служби інтелектуальної власності України.

Конференція була присвячена проблемам іноземного патентування, національному та міжнародному регулюванню розкриття інформації про винахід до дати подання заявки. Серед доповідачів конференції – відомі науковці, представники патентних відомств США, Японії, Китаю, Російської Федерації, України та Європейського патентного відомства.

«Пільговий період» передбачено законодавством низки країн, у тому числі України, проте він відсутній у європейських країнах, Європейській патентній конвенції (ЄПК). Це призводить до неможливості патентування в Європі винаходів, інформація про які розголошена до подання заявки, а також до виключення пільгового періоду з національного законодавства при приєднанні до ЄПК.

В роботі конференції взяв участь завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук Г.О. Андрощук

image_pdfimage_print
Відбулась Міжнародна конференція “Патентування в Європі та пільговий період в європейському праві та праві іноземних країн”