11 жовтня 2013 року у приміщенні Великого конференц-залу НАН України відбулась Міжнародна конференція «Охорона прав інтелектуальної власності та комерціалізація досліджень, створених у державних наукових установах». Конференція організована Європейською міжнародною федерацією національних академій наук та Національною академією наук України.

Мета конференції – надання фахівцям наукових установ та вищих навчальних закладів практичного досвіду з питань патентування в Європі, комерціалізації результатів наукових досліджень, укладання ліцензійних договорів з іноземними партнерами, виплати винагороди тощо.

Серед питань, що були розглянуті на конференції: Єдиний європейський патент та перспективи його застосування; новітня європейська і американська практика охорони прав на розробки в галузі біотехнологій, охорони винаходів, пов’язаних з комп’ютерами; виклики та досвід комерціалізації результатів наукових досліджень Товариства Макса Планка. Компанія «Max Planck Innovation Limited»; міжнародні аспекти ліцензійних договорів та договорів про передачу прав у галузі інтелектуально власності; винагорода винахідникам у приватних та державних установах згідно законодавства Німеччини – досвід останніх десяти років; охорона та комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності у науково-дослідних інститутах НАН України

В роботі конференції взяв участь завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук Г.О. Андрощук

image_pdfimage_print
Відбулась Міжнародна конференція «Охорона прав інтелектуальної власності та комерціалізація досліджень, створених у державних наукових установах»