15 вересня 2017 року в Державній науково-технічній бібліотеці України відбулась конференція до Дня винахідника і раціоналізатора України «Використовуй інформацію на 100% – від ідеї до патенту». Організаторами конференції виступили  Міністерство освіти і науки України, Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ України), ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Національний центр «Мала академія наук України», Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Інформаційну підтримку заходу :здійснювали Науково-популярний журнал «Винахідник і раціоналізатор» і Науково-практичний журнал «Інтелектуальна власність в Україні»

 В рамках заходу – доповіді спікерів і панельні дискусії на тему використання винаходів та інноваційних технологій, виставка досягнень винахідників вищих навчальних закладів м.Києва, тематична виставка з фондів ДНТБ України, демонстрація роботи  3D принтера. .

В роботі конференції взяв участь і виступив з доповіддю  «Прогнозні показники винахідницької активності в Україні» головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук,  доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулась конференція до Дня винахідника і раціоналізатора України «Використовуй інформацію на 100% – від ідеї до патенту»