4 грудня 2014 року в Міжнародному інституті менеджменту (м.Київ) відбулася четверта конференція доменної індустрії UAdom. Організатором UAdom є реєстратор домену .UA компанія “Хостмайстер”.

Конференція проводиться щорічно з 2011 року. У ній традиційно беруть участь реєстратори доменних імен, представники інтернет-проектів і творці контенту, телекомунікаційні оператори, адміністратори публічних доменів. За цей час форум став значущою подією доменного ринку України, щорічно він збирає близько 200 фахівців, які представляють різні погляди на технічну, правову, маркетингову проблематику.

Високий рівень інтересу до форуму проявляють як українські, так і зарубіжні компанії: в попередніх конференціях брали участь представники реєстрів Азербайджану, Білорусі, Киргизстану, Латвії, Росії, а також представники державних органів України та міжнародних організацій.

Основні теми, що обговорювались на конференції: сучасний стан міжнародного доменного ринку; питання безпеки в Інтернет; юридичні аспекти захисту прав на доменні імена; використання нових інтернет-технологій;маркетинг, реклама та навчальні кампанії в доменному секторі;

Під час конференції працювали такі секції: 1) Міжнародний досвід, тенденції та прогнози; 2) Що може розповісти про вас ваш домен; 3) Прикладні аспекти вирішення доменних суперечок; 4) Маркетинг доменної галузі; Реєстраторський бізнес, нові моделі взаємодії з користувачами

В роботі конференції взяв участь і виступив в обговоренні проблем регулювання домену .Укр. завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
Відбулась четверта конференція доменної індустрії UAdom