22 березня 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті пройшов VІ Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні».

Його організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, Інститут економіки і прогнозування НАН України, Українська асоціація бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів, Білоруський державний економічний університет, Київський національний торговельно-економічний університет.

Метою бізнес-форуму є консолідація інтелектуальних ресурсів для прискорення інноваційного розвитку України на засадах партнерства і співробітництва між підприємцями, інвесторами, владою, науковцями та освітянами. Для участі в дискусії були запрошені представники органів державної влади, бізнесу, науково-освітніх і громадських організацій, ЗМІ.

Основні питання, що були винесені для обговорення: тенденції розвитку інноваційної інфраструктури в Україні; проблеми організаційного, правового та фінансового забезпечення інноваційної діяльності підприємств; пріоритети та інструменти розвитку інноваційного потенціалу підприємств; інноваційний розвиток торговельної діяльності; бізнес-планування та комерціалізація інноваційних проектів.

В роботі бізнес-форуму взяв участь і виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Реформа права інтелектуальної власності в Європейському Союзі: стратегічні напрями» завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н. Г.О. Андрощук.

image_pdfimage_print
VІ Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»