15 березня 2012 року у приміщенні Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України відбулось засідання круглого столу, присвячене обговоренню проекту Правил складання та подання заявки на знак для товарів і послуг, опублікованого на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України.

У заході взяли участь головний редактор науково-практичного журналу «Інтелектуальна власність», представники у справах інтелектуальної власності та співробітники НДІ інтелектуальної власнсоті НАПрН України О. Ф. Дорошенко, Г.В. Прохоров-Лукін, П. А. Боровик, К. А. Сопова.

На засіданні круглого столу обговорювались пропозиції щодо зміни окремих пунктів проекту Правил складання та подання заявки на знак для товарів і послуг з метою подання рекомендацій до ДСІВ України. Крім змін редакційного характеру на засіданні запропоновано викласти окремі пункти проекту Правил складання та подання заявки на знак для товарів і послуг у зміненій редакції, а деякі взагалі виключити з тексту.

Вищезгадані зауваження та пропозиції до опублікованого проекту Правил складання та подання заявки на знак для товарів і послуг, висловлені учасниками круглого столу, були направлені до Державної служби інтелектуальної власності України.

image_pdfimage_print
У приміщенні Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України відбулось засідання круглого столу