Об’єднання інтелектуальних та інших ресурсів , є основою перспективного розвитку науки та промисловості.

Для обговорення перспектив розвитку співпраці, в грудні 2013 року в Промисловому парку м. Чунцин побував співробітник Центру експертних досліджень Інституту .

З метою розвитку взаємовигідного співробітництва між представниками китайської та української сторін у напрямках легітимного застосування об’єктів інтелектуальної власності , керівники Науково- Дослідного Інституту Інтелектуальної Власності і китайського Промислового парку Chongqing Liangiiang New Area Start-up Six-link Scinence and Technology Development Co.,Ltd (Чунцин) підписали для початку протокол, як стартовий документ.

Інститут і Промисловий парк погодилися сприяти третім сторонам в Китаї та Україні, які зацікавлені в застосуванні об’єктів інтелектуальної власності для формування і розвитку ініціатив, програм і проектів, у тому числі, через створення спільних підприємств на територіях обох сторін.

У початковій стадії , формами реалізації напрямів співробітництва визначено:

– Сприяння у встановленні нових ділових контактів;

– Проведення конференцій , семінарів та інших спільних заходів.

Починаючи з січня 2014 року по темі взаємодії , ведуться взаємні консультації.

image_pdfimage_print
У грудні 2013 НДІ ІВ НАПрН України було підписано протокол про наміри з китайським державним Промисловим парком Chongqing Liangiiang New Area Start-up Six-link Scinence and Technology Development Co, Ltd (Чунцин)