З 21 по 27 липня 2014 року Державна служба інтелектуальної власності України (далі — Державна служба) спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (далі — Університет), а саме – кафедрою інтелектуальної власності, та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України проведуть Літню школу з інтелектуальної власності (далі — Літня школа).
Зазначений навчальний захід охопить базові аспекти інтелектуальної власності та спрямований на студентів випускних курсів вишів, викладачів та молодих професіоналів, досвід роботи яких у сфері інтелектуальної власності не перевищує п’яти років.

Під час усього періоду навчань планується провести теоретичний курс з інтелектуальної власності та тематичні практичні заняття. Участь у Літній школі візьмуть високопрофесійні викладачі – науковці, патентні повірені, судові експерти, представники державних органів у сфері інтелектуальні власності, юристи, економісти.

У рамках навчального курсу заплановано провести екскурсію Києвом, відвідати Музей історії, Зоологічний музей та Лінгвістичний музей Університету.

Літня школа проходитиме на базі Університету в приміщенні Інституту післядипломної освіти (адреса: вул. Васильківська, 36) на безоплатних засадах із забезпеченням безоплатного розселення слухачів у гуртожитку Університету, а також харчуванням за цінами, передбаченими для студентів.

Детальна інформація за телефонами:

  • (044) 498 37 05 – Державна служба інтелектуальної власності України;
  • (044) 239 34 42 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Прийом заявок здійснюється за електронною адресою: summer.intellect@ukr.net.

Заявки приймаються до 14 липня 2014 року.

скачати Програму Літньої школи

image_pdfimage_print
Пройшла Літня школа з інтелектуальної власності – 2014