19 вересня 2012 року у Львові у готелі «Citadel Inn» під патронатом Міжнародної асоціації правників (ІВА) відбувся Польсько-український правничий день. Завдання конференції: забезпечення розуміння специфіки польської та української законодавчих систем, обмін досвідом щодо використання правових інструментів та інститутів для розбудови ділових відносин; зміцнення професійних контактів між польською та українською юридичними спільнотами.

Цільова аудиторія: юристи з юридичних компаній (що є чи не є членами IBA), корпоративні радники польських і українських юридичних компаній, члени правлінь компаній, що мають взаємні ділові стосунки, українські й польські бізнес-організації, політики та дипломати.

Конференція була представлена польськими і українськими юридичними компаніями: Wardyński & Partners, Wierzbowski Eversheds, Soltysinski Kawecki & Szlezak, Domanski Zakrewski Palinka, Arzinger, Asters, Gvozdiy & Oberkovych, J&L, Moris Group.

У заході взяли участь: Маркіян Мальський – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща, Тарас Токарський – Радник-посланник, керівник відділу з економічних питань Посольства України в Республіці Польща, Томаш Вардиньскі, CBE, партнер-засновник Wardyński & Partners (Польща), Тімур Бондарєв, керуючий партнер адвокатського об’єднання Arzinger (Україна), Армен Хачатурян, старший партнер юридичної фірми “Астерс”, Україна.

В роботі секції «Огляд останніх законотворчих подій та ініціатив в Україні та Польщі: чого очікувати?» взяв участь Геннадій Андрощук, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, канд. екон. наук, який виступив з доповіддю «Законодавство України і Польщі у сфері інтелектуальної власності: спільне і відмінне».

image_pdfimage_print
Польсько-український правничий день