Нещодавно на адресу НДІ інтелектуальної власності НАПрН України надійшла наукова література та періодичні видання Інституту права інтелектуальної власності Ягеллонського Університету (м. Краків, Польща). Інститут є найбільшою науковою установою в галузі інтелектуальної власності в Центральній Європі.

В минулому році в рамках Програми сприяння Парламенту України в Патентному відомстві Польщі та Інституті стажувався провідний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук Г.О. Андрощук Було досягнуто попередніх домовленостей про співпрацю між українською та польською науковими установами.

В січні 2012 р. Інститут права інтелектуальної власності Ягеллонського Університету відвідав старший науковий. співробітник. НДІ інтелектуальної власності НАПрН України канд. юрид. наук Я.О. Іолкін. Під час візиту відбулася зустріч з Директором Інституту, професором, доктором хабілітованим Ришардом Маркевичем. Вироблено пропозиції щодо підготовки і підписання Угоди про співпрацю між двома інституціями. В рамках Угоди буде передбачено: проведення спільних наукових досліджень, участь у спільних дослідницьких програмах Європейського Союзу, інших міжнародних дослідницьких проектах, підготовка спільних наукових видань, проведення взаємних візитів науковців двох інституцій для проведення досліджень, взаємне сприяння у опублікуванні наукових статей у виданнях інститутів, проведення спільних конференцій та інших наукових заходів.

В ході візиту відбулося ознайомлення з науковими фондами бібліотеки Інституту права інтелектуальної власності Ягеллонського Університету, до якої було передано наукову літературу та періодичні видання, що вийшли друком у НДІ інтелектуальної власності НАПрН України. Відтепер подібний обмін науковою літературою відбуватиметься на постійній основі.

image_pdfimage_print
Поглиблення співпраці з науковцями Інституту права інтелектуальної власності Ягеллонського Університету (м. Краків, Польща)