ОГ О Л О Ш Е Н О  Н А Б І Р
на
Тренінг-інтенсив

«ЗНАК ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ – НАЗВА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ ЯК ОБ’ЄКТ ДОСЛІДЖЕННЯ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»

Торгові назви лікарських засобів, зареєстровані як торговельні марки для товарів 5 класу МКТП, часто стають предметом судових спорів через їх схожість настільки, що можна сплутати. При цьому, іноді в судових рішеннях містяться протилежні висновки щодо схожості одних і тих же назв лікарських засобів. У більшості справ проводиться первинна та повторна судові експертизи, а в деяких випадках до справи залучають і більше висновків судових експертиз та експертних досліджень.

Чому експерти приходять до різних висновків щодо схожості позначень (торгових назв лікарських засобів)? Які методичні рекомендації враховують при проведенні дослідження? Чи відрізняються підходи до визначення схожості назв лікарських засобів від підходів, встановлених для визначення схожості позначень в інших класах МКТП?

Відповіді на ці питання Ви отримаєте на нашому тренінгу «Знак для товарів і послуг – назва лікарського засобу як об’єкт дослідження судової експертизи». Ви також маєте унікальну можливість безпосередньо поспілкуватись з судовими експертами, розглянути практичні приклади, зробити свої зауваження та пропозиції до проведених експертних досліджень.

Тренінг розрахований на судових експертів, юристів-практиків, адвокатів, спеціалістів у сфері інтелектуальної власності, патентних повірених, аспірантів, здобувачів та студентів старших курсів. Ми пригощаємо смачною кавою та раді поділитись з Вами нашим досвідом.

Ведучі тренінгу:

Олександр Дорошенко, заступник директора з експертної роботи НДІ ІВ НАПрН України, кандидат юридичних наук, судовий експерт.

Катерина Сопова, науковий співробітник НДІ ІВ НАПрН України, патентний повірений, судовий експерт.

Тренінг відбудеться 14 червня о 15-00 за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малєвича, 11, НДІ ІВ НАПрН України (13 поверх, конференц-зал).

Для участі у тренінгу Вам необхідно заповнити реєстраційну форму, яку разом із скан-копією квитанції про оплату організаційного внеску надіслати на електрону адресу: treningip2017@ukr.net

Організаційний внесок за участь у тренінгу складає: до 28.05 – 300 грн., з 28.05 до 08.06 – 400 грн., з 09.06 – 500 грн., кількість місць обмежена.
 
Реквізити для сплати:

Отримувач: НДІ інтелектуальної власності НАПрН України

Призначення платежу – організаційний внесок за участь у тренінгу з зазначенням ПІП

р/р 31258220114735

банк – ДКСУ, м. Київ

МФО – 820172

ЄДРПОУ: 25882308

Додаткову інформацію можна отримати  за телефоном адміністратора тренінгу – 063-47-45-376 – Інна Павлівна Волинець

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

На участь у тренінгу ____________________________________________
______________________________________________________________
                                                 (назва  тренінгу)
Прізвище______________________________________________________
Ім‘я, по батькові________________________________________________
Місце роботи чи навчання (повна назва)_____________________________
_______________________________________________________________
Контактний телефон_____________________________________________
E-mail__________________________________________________________
Дата. Підпис____________________________________________________
 

РЕЄСТРАЦІЮ РОЗПОЧАТО

image_pdfimage_print
Оголошено набір на Тренінг-інтенсив «ЗНАК ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ – НАЗВА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ ЯК ОБ’ЄКТ ДОСЛІДЖЕННЯ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»(14.06.2017)