Сьогодні наше робоче місце було під Верховною Радою України. Ми вимушені доводити державі необхідність національної правової науки, рівно як і будь-якої науки в цілому. Якщо ми сьогодні тут не будемо, з 1 січня сенс нашої багаторічної праці буде втрачено. А всі досягнення високопрофесійної команди, спрямовані на імплементацію в національне законодавство європейських стандартів, – знищені.
Адже скорочення по НАПрНУ в проекті бюджету 2015 закладено на 78 %. У Новий рік нам пропонують йти шукати роботу, адже навіть мізерної заробітної плати, яку і так постійно секвестують, науковці не зможуть отримати. Ми знайдемо роботу, ми не залишимося безробітними, адже багато хто з нас мають дві-три вищі освіти, у т.ч європейські, мають унікальні знання. Але ми ніколи не зможемо дати ті результати, які давали командою.
Наступний рік ми розглядали як рік, у якому має відбутися істотний прорив у сфері правового регулювання, зокрема, у нашій сфері інтелектуальної власності. Адже Україна взяла на себе величезні зобовязання з імплементації положень Угоди про Асоціацію. Для цього необхідні висококласні професіонали.
Нас підтримав профільний Комітет ВРУ з науки і освіти. Нам необхідна підтримка бюджетного комітету та народних депутатів України.
Наша країна має бути незалженою, правовою, соціальною, побудованою на європейських цінностях.
Освіта, культура, наука – це майбутнє української нації.

image_pdfimage_print
Наука – це майбутнє!