З 20 по 26 липня 2015 року Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (далі — Університет), а саме – кафедрою інтелектуальної власності, та Державною службою інтелектуальної власності України (далі — Державна служба) провели Літню школу з інтелектуальної власності (далі — Літня школа).
Зазначений навчальний захід охопив базові аспекти інтелектуальної власності та був спрямований на студентів випускних курсів вишів, викладачів та молодих професіоналів, досвід роботи яких у сфері інтелектуальної власності не перевищує п’яти років.

Під час усього періоду навчань було проведено теоретичний курс з інтелектуальної власності та тематичні практичні заняття за програмою Літньої школи з інтелектуальної власності Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Участь у Літній школі взяли високопрофесійні викладачі – науковці, патентні повірені, судові експерти, представники державних органів у сфері інтелектуальні власності, юристи, економісти.

У рамках навчального курсу було проведено екскурсійної програми.

Літня школа проходила на базі Університету в приміщенні Інституту післядипломної освіти (адреса: вул. Васильківська, 36) на безоплатних засадах із забезпеченням розселення слухачів у гуртожитку Університету на пільгових засадах, а також харчуванням за цінами, передбаченими для студентів.

Детальна інформація за телефонами:

  • (044) 200 08 76 – НДІ інтелектуальної власності НАПрН України;
  • (044) 234 94 42 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (кафедра Інтелектуальної власності).

Прийом заявок здійснювався за електронною формою.

скачати Програму Літньої школи


image_pdfimage_print
Літня школа з інтелектуальної власності – 2015