Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України
спільно з
Інститутом інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві
та
ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»
за підтримки
Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
та
Державної служби інтелектуальної власності України

запрошують Вас до участі у

IV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених та студентів з проблем інтелектуальної власності:

«ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ: НАЦІОНАЛЬНІ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ВИМІРИ»

 

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

Місце проведення конференції: 23 вересня 2016 року урочисте відкриття конференції та пленарне засідання відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60.

У межах конференції заплановано провести просвітницьку кампанію «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та ознайомити учасників із соціальною акцією «Я купую справжнє! Я не купую підробок!», яка є її невід’ємною частиною кампанії.

Розпочавши цю кампанію у 2012 році, українці долучились до проведення Міжнародної просвітницької кампанії «Всесвітній день боротьби з підробками», яка була започаткована Всесвітньою групою по боротьбі з підробками (GACG Network) у 1998 році.

Численні заходи, які відбуваються не тільки в Україні, а й по всій Європі та в США, наголошують на міжнародних аспектах порушення прав інтелектуальної власності та підкреслюють зростаючу потребу світової спільноти у посиленій спільній боротьбі з підробками. Особлива увага завжди приділяється тим підробкам, які загрожують здоров’ю та безпеці людей.

Гості акції будуть мати нагоду безпосередньо розпитати експертів Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством про подробиці нелегального виробництва контрафактної продукції та шляхи її розповсюдження, отримати поради як не купити підробку та ознайомитись із експонатами з Музею підробок альянсу. Всі охочі зможуть перевірити свої споживчі здібності, намагаючись виявити ознаки підробок.

Під час акції буде проведено дослідження громадської думки щодо споживання підроблених товарів: усім учасників запропоновано буде відповісти на два запитання анкети та повернути її після заповнення представникам Альянсу для обробки даних.

Всі учасники отримають на згадку про зустріч браслети з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» та сумки Альянсу.

Програма конференції (скачати)

 
Контакти організаційного комітету:
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60. Київський національний університет імені Тараса Шевченка (кафедра інтелектуальної власності, ауд. 263).

Секретаріат оргкомітету:
Чередник Наталія В’ячеславівна, аспірант кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка, тел.: (050) 420-78-11, електронна адреса: nataliia@gmail.com

Філімонова Тетяна Сергіївна, тел. (044) 234-94-42, електронна адреса: iv@univ.net.ua

Матеріали конференції

image_pdfimage_print
IV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів з проблем інтелектуальної власності