13-14 листопада 2012 року на базі Інституту інтелектуальної власності Національного університету Одеська юридична академія в м. Києві відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Роль і значення інтелектуальної власності в інноваційному розвитку економіки».

Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Державна служба інтелектуальної власності України, Державне агентство з питань науки, інновацій і інформатизації, Центр наукових інновацій НАН Азербайджану, Самарський інститут Російського торговельно-економічного університету, Хмельницький Центр науки, інновацій, інформатизації.

В ході роботи конференції учасники обмінялися досвідом наукової розробки і практичного використання проблем, пов’язаних з інтелектуальною власністю та обранням інноваційної моделі розвитку економіки, обговорили поточну економічну ситуацію у своїх країнах та необхідність сприяння розвитку національних інноваційних систем.

В роботі конференції взяли участь і виступили на пленарних засіданнях з доповідями «Рівень прав і свобод в Інтернеті»завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук Г.О Андрощук, «Інноватика, як складова інститутів розвитку та відтворення процесів економічної глобалізації» – завідувач економіко-правовим відділом НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, доктор екон. наук, професор О.Б. Бутнік-Сіверський.

image_pdfimage_print
ІV Міжнародна науково-практична конференція «Роль і значення інтелектуальної власності в інноваційному розвитку економіки»