26-27 січня 2012 р. в м. Києві відбувся II Форум України з питань конкуренції. У роботі Форуму взяли участь представники Європейської комісії, конкурентних відомств зарубіжних країн: Австрії, Болгарії, Росії, Казахстану, а також представники органів влади і Антимонопольного комітету України та юридичних компаній, що спеціалізуються на питаннях конкурентного права.

З доповідями на Форумі виступили Голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко, Керівник Федеральної Антимонопольної Служби Росії Ігор Артем’єв, Голова Агенства з захисту конкуренції Республіки Казахстан Мажит Єсєнбаєв, Голова Комісії з питань захисту конкуренції Болгарії Петко Ніколов. У рамках форуму делегатами з більш ніж 10 країн СНД та ЄС обговорювалася діяльність органів Антимонопольного комітету України та вдосконалення діючої нормативної бази, аналізувалася судова практика та іноземний досвід по забезпеченню контролю за економічними концентраціями та узгодженими діями.

Сесії форуму були присвячені розгляду актуальних проблем застосування конкурентного законодавства, питань взаємодії конкурентних відомств та секторальних регуляторів щодо забезпечення розвитку конкуренції, контролю економічної концентрації, особливостей застосування програми звільнення від відповідальності учасників картелів, а також питанням протидії недобросовісній конкуренції.

На п’ятій сесії “Протидія недобросовісній конкуренції” з доповіддю “Добре відомі знаки і захист від недобросовісної конкуренції: аналіз зарубіжної і вітчизняної практики правозастосування” виступив Г.О. Андрощук – канд. екон. наук, завідуючий лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

image_pdfimage_print
II Форум України з питань конкуренці