Посольство США в Україні та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності запрошують на Форум з авторського права за участю Майкла Доналдсона.

Майкл Доналдсон (Michael C. Donaldson) – видатний американський фахівець в галузі авторського права. Понад 30 років здійснює захист прав незалежних кінематографістів. Є автором книги «Дозвіл і права: все, що вам треба знати для кіно і телебачення» (Clearance & Copyright: Everything You Need to Know for Film and Television), яка використовується у викладацькій діяльності на понад п’ятдесяти кіно факультетах у США.

Програма Форуму включає обговорення актуальних питань авторського права в галузі кінематографічної та телевізійної сфер, зокрема:
– правове регулювання об’єктів авторського права при створенні аудіовізуальних творів;
– використання об’єктів, що перейшли до суспільного надбання;
– правовий статус та можливості використання «сирітських творів»;
– фінансування, виробництво та поширення аудіовізуальних творів.

Регламент Форуму:
13:15-13:50 – реєстрація учасників
14:00-14:40 – виступ Майкла Доналдсона
14:40-16:00 – відповіді на запитання, загальне обговорення

До участі у Форумі запрошуються фахівці в галузі авторського права.
Умови участі:
1. Обов’язкова попередня реєстрація шляхом надсилання на електронну пошту Модератора Форуму прізвища, імені, по батькові для формування списку учасників. Кінцевий термін подання відомостей – 20 травня 2015 року о 15:00. Відомості, надані після спливу зазначеного терміну, враховані не будуть.
2. Обов’язкова реєстрація на місці 21 травня 2015 року до 13:50. Особи, які прибувають на Форум після спливу зазначеного часу, до участі не допускаються.

Участь у Форумі безкоштовна.
Використання мобільних телефонів, фото зйомка, відео зйомка під час проведення Форуму заборонені.

Модератор Форуму – Анна Штефан, к.ю.н., завідувач сектора авторського права відділу авторського права і суміжних прав НДІ інтелектуальної власності НАПрН України. Електронна пошта: anna_shtefan@ukr.net

Кількість місць обмежена!

image_pdfimage_print
Форум з авторського права за участю Майкла Доналдсона