12 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права наукові співробітники НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Падучак Олександра та Мінченко Наталія провели 12 грудня з учнями 5 класу Гімназії імені Тараса Шевченка №109 тренінг «Мої права». 

В інтерактивній формі розбирали які права має дитина і навіщо їх необхідно знати. Діти взяли активну участь в дискусії та продемонстрували досить високий рівень знань. Також обговорили поняття та різновиди насильства, їх прояви. Під час тренінгу підлітки разом із тренерами розглянули можливі ситуації насильства та виходу з них.

 

 

 

--

 

ЦЕНТР МЕДІАЦІЇ ТА КОНСАЛТИНГУ

Центр медіації та консалтингу надає послуги з позасудового врегулювання спорів про порушення прав інтелектуальної власності, підготовки науково-правових висновків щодо охороноздатності об’єктів інтелектуальної власності, проведення судових експертиз та експертних досліджень, оцінки майнових прав, укладення будь-яких договорів у цій сфері.
Перевагами Центру є можливість залучення до виконання завдань Центру висококваліфікованих фахівців у всіх галузях права інтелектуальної власності, в тому числі докторів та кандидатів юридичних та інших наук. 
Ми дотримуємося критеріїв максимального врахування прав та законних інтересів сторін, повної конфіденційності, об’єктивності та неупередженості.

 

 

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

Останні новини

Анонс подій

ІІ Всеукраїнська конференція

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua