• slide 1
  • slide 2

    Унікальні авторські курси, провідні спікери, спільна сертифікація

 

Старт нового сезону програми вже з  15 жовтня! IT-право – перша україно-американська навчальна програма, що виникла на стику двох галузей знань – права та інформаційних технологій та готує фахівців для якісного юридичного супроводження українського IT бізнесу, який зараз динамічно розвивається. 

 

ДЛЯ КОГО Юристи-практики, яких цікавить вивчення специфіки юридичного супроводу ІТ бізнесу. Студенти юридичних вишів, які прагнуть пов’язати свою майбутню кар’єру з ІТ бізнесом. Менеджери/ власники ІТ-компаній і стартапів, які хочуть отримати системні знання із правового регулювання та організації ІТ бізнесу та юридичних механізмів захисту інтелектуальної власності.

 

ФОРМАТИ ПРОГРАМИ Навчання протягом 3-х місяців, три рази на тиждень у базовому та поглибленому форматах на очній чи дистанційній формі. У рамках базового курсу ми познайомимося з IT-індустрією і її регіональними особливостями, розберемося в термінології і процесах розробки ПЗ, навчимося структурувати бізнес, укладати договори і оперувати інтелектуальною власністю в IT. На поглибленному курсі ми зануримося в тонкощі оподаткування в IT і ІР, укладення ОКРЕМИХ видів договорів: ліцензійних, сервісних, про розробку веб-сайтів і використання хмарних технологій (SaaS), познайомимося з конкретними напрямками ІТ-індустрії: GameDev, FinTech, е-commerce, Blockchain технологіями, отримаємо навички роботи з публічною інформацією та дізнаємося про те, як врегульовані питання IT в угоді про асоціацію між Україною та ЄС.  Завдяки дистанційній формі, слухачі з усіх регіонів України отримують доступ до LIVE трансляцій з можливістю поставити питання лектору у режимі реального часу, а також особистого кабінету для повторного перегляду навчального відеоматеріалу у будь-який зручний час.  

 

За результатами навчання, випускникам Програми надається можливість проходження стажування в юридичних фірмах і українських IT-компаніях, а кращі з кращих – отримають перспективи реального працевлаштування в компаніях-партнерах 

 

Розпочинаємо новий семестр 15 жовтня 2018.

 

Форма реєстрації:  https://bit.ly/2N50juc

Аудиторія курсу

Програма орієнтована на юристів-практиків, яких цікавить вивчення специфіки юридичного супроводу ІТ бізнесу; студентів юридичних вишів, які прагнуть пов’язати свою майбутню кар’єру з ІТ бізнесом; менеджерів/ власників ІТ-компаній і стартапів, які хочуть отримати системні знання із правового регулювання та організації ІТ бізнесу та юридичних механізмів захисту інтелектуальної власності. 

Контакти

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua