• slide 1
  • slide 2

    Унікальні авторські курси, провідні спікери, спільна сертифікація

  • slide 1
  • slide 2

    Унікальні авторські курси, провідні спікери, спільна сертифікація

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах.

Оголошення оприлюднено  на офіційному веб-сайті Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України  www.ndiiv.org.ua 15 січня 2019 р. 

Документи приймаються з 15 січня по 13 лютого 2019 р. включно за адресою: вул. Казимира Малевича, буд. 11, к. 1304, м. Київ, тел. (044) 200-08-76. 

Із Положенням про конкурс можна ознайомитись за посиланням.

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України оголошує конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників

Сектор узагальнення експертної та судової практики Центру експертних досліджень:

— завідувач сектору

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук) та вчене звання, не менше 10 років досвіду, за останні п’ять років не менше 10 публікацій, у тому числі не менше однієї у періодичних виданнях, включених до міжнародних науко метричних баз, та/або свідоцтв, патентів. 

Центр правового забезпечення розвитку науки і технологій

— провідний науковий співробітник

До участі у конкурсі допускаються особи, та вчене звання, не менше 7 років досвіду, за останні п’ять років не менше 5 публікацій, у тому числі не менше однієї у періодичних виданнях, включених до міжнародних науко метричних баз, та/або свідоцтв, патентів. 

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі:

— письмова заява на ім’я директора Інституту про участь у конкурсі, написану власноруч;

— копія документа, що посвідчує особу;

— заповнена особова картка (встановленого зразка);

— автобіографія;

— копія трудової книжки (за наявності);

— копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

— перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях;

— письмова згода на обробку персональних даних.

Кандидати, які працюють в науковій установі, в якій оголошено конкурс, подають лише заяву про участь у конкурсі.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).

Кандидати, документи яких відповідають встановленим вимогам, допускаються до участі у конкурсі (далі – учасники конкурсу).

Кандидати, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до участі у конкурсі не допускаються, про що їм повідомляється інспектором з кадрів протягом п’яти робочих днів з дня отримання документів. Після усунення недоліків кандидат має право у зазначений в оголошенні строк повторно подати документи для участі у конкурсі.

Термін подачі заяв на участь у конкурсі – протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

Для надання роз’яснень щодо проведення конкурсу звертатися до інспектора з кадрів Медведевої Наталії Глібовни: вул. Казимира Малевича, буд. 11, к. 1304, м. Київ, тел. (044) 200-08-76. 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ

 

     

 

 

 

 

 

Аудиторія курсу

Програма орієнтована на юристів-практиків, яких цікавить вивчення специфіки юридичного супроводу ІТ бізнесу; студентів юридичних вишів, які прагнуть пов’язати свою майбутню кар’єру з ІТ бізнесом; менеджерів/ власників ІТ-компаній і стартапів, які хочуть отримати системні знання із правового регулювання та організації ІТ бізнесу та юридичних механізмів захисту інтелектуальної власності. 

Контакти

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua