• slide 1
  • slide 2

    Унікальні авторські курси, провідні спікери, спільна сертифікація

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.

Відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 6 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Примірного положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад державної наукової установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2018 № 404, Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, затвердженого наказом НДІ ІВ НАПрН України від 30.10.2018 р. № 101-п та наказу НДІ ІВ НАПрН України від 08.09.2018 р. № 3/1-к «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад» Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України (адреса: 03150, місто Київ, вулиця Казимира Малевича, будинок 11, веб-сайт: www.ndiiv.org.ua, телефон: (044) 200-08-76, електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад.

З вимогами до кандидатів на заміщення вакантних наукових посад і більш детальною інформацією про умови проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://www.ndiiv.org.ua/vakansii 

 

     

 

 

 

 

 

Аудиторія курсу

Програма орієнтована на юристів-практиків, яких цікавить вивчення специфіки юридичного супроводу ІТ бізнесу; студентів юридичних вишів, які прагнуть пов’язати свою майбутню кар’єру з ІТ бізнесом; менеджерів/ власників ІТ-компаній і стартапів, які хочуть отримати системні знання із правового регулювання та організації ІТ бізнесу та юридичних механізмів захисту інтелектуальної власності. 

Контакти

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua