3 липня 2018 року колектив Інституту вітав з Днем народження колегу Володимира Степановича Дроб‘язка, людину, яка багато років свого невтомного життя присвятила розвитку авторського права і суміжних прав, колективного управління майновими авторськими правами.  

Чесний, відповідальний, вимогливий до себе та толерантний по відношенню до інших, Володимир Степанович, є взірцем для наслідування як в роботі, так і в житті. 

Щиро вітаємо Ювіляра, зичимо міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчої наснаги у всіх справах. Бажаємо ніколи не зустрічатися з гіркотою розчарувань. Нехай, не зважаючи на життєві випробування, доля буде прихильною, даруючи радість, незрадливу вдачу, та впевненість у надійній  підтримці рідних і близьких.  

Тішимося, радіємо та горді, що маємо можливість працювати з прекрасною людиною, талановитим поетом, а також визнаним фахівцем в сфері інтелектулаьної власності. 

Також колектив Інституту вітає з Днем народження колегу Григорія Вікторовича Прохорова-Лукіна, визнаного фахівця в сфері права інтелектуальної власності, висококваліфікованого експерта, працювати з яким ми маємо честь. 

Професіоналізм, вимогливість, позитив, життєва мудрість і неперевершене почуття  гумору - ці слова характеризують Ювіляра. Нехай зазначені якості залишаться і надалі, допомогають в досягненні цілей, роблячи спілкування з рідними, близькими та колегами таким же приємним та цікавим. 

 

Сердечно бажаємо міцного здоров’я, здійснення мрій і реалізації творчих задумів. 

 

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

ЗМІ про нас

Актуальна та цікава інформація зі сфери інтелектуальної власності, активність інституту на різних медіамайданчиках, публікації та виступи у ЗМІ. Якщо ви хочете бути у курсі останніх подій галузі та дізнатися більше про поточну діяльність інституту - завітайте на наш блог.

Читати блог

 

Останні новини

Анонс подій

ІІ Всеукраїнська конференція

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua