ІТ-право - україно-американська сертифікатна програма про юридичні аспекти бізнесу в ІТ і про те, як розвиток ІТ впливає на бізнес і послуги. Програма стартує 15 жовтня 2018 року в Києві та триває 3 місяці. 

️Програма стартувала першою в Україні і успішно проводиться з 2015 року. За 3 роки на програмі пройшли навчання 230 слухачів і більше 50 працевлаштувалися в індустрії. Наших ІТ-юристів розбирають, як гарячі пиріжки. Дізнатися більше про програму.

Сертифікація випускників проводиться спільно з представниками роботодавців: Харківським ІТ-кластером та Асоціацією правників України.

Переваги програми:

✔️ лектори - не тільки практикуючі юристи з України та США, але і програмісти, РМи, системні адміністратори, бухгалтери і фінансисти з багаторічним досвідом роботи в ІТ-бізнесі;

✔️ доступ в особистий кабінет з усіма матеріалами курсів протягом строку проведення програми і 2 місяців після закінчення;

✔️ постійна комунікація зі слухачами в месенджері і закритому співтоваристві в ФБ;

✔️ доступ в закритий клуб випускників і власників карт ILTl;

✔️ стажування та працевлаштування через ILTI-Recruiting і платформу "Банк Юристів";

✔️ онлайн лекції від найкращих юридичних компаній IT-практики США (для поглибленого формату);

✔️ практичні курси від інхауси юристів ІТ-компаній за профілем їх діяльності (для поглибленого формату).

Програма представлена ​​в 2 форматах: базовому та поглибленому.

✅ Базовий формат призначений для студентів і всіх, хто хоче освоїтися в світі ІТ. Базовий формат включає 6 курсів (26 годин лекцій): * Введення в IT-право * Основи ІКТ * Структурування IT-бізнесу * Організація розробки ПО * Договори в IT * Право інтелектуальної власності в IT

✅ Поглиблений формат підходить тим, хто вже працює в ІТ сфері - для інхаус юристів ІТ-компаній, адвокатів, власників і керівників ІТ-бізнесу та стартаперів. Поглиблений формат програми включає в себе 6 курсів базового формату ➕ 6 курсів поглибленого формату, 2 з яких проводять юридичні компанії США: * Електронна комерція і FinTech * Альтернативні способи вирішення спорів в IT * Оптимізація оподаткування та міжнародне оподаткування в IT * Структурування договорів в IT (США) * Питання IT в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС * Венчурне інвестування та залучення капіталу в ІТ (США)

Дізнатися більше про програму.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2N50juc

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

ЗМІ про нас

Актуальна та цікава інформація зі сфери інтелектуальної власності, активність інституту на різних медіамайданчиках, публікації та виступи у ЗМІ. Якщо ви хочете бути у курсі останніх подій галузі та дізнатися більше про поточну діяльність інституту - завітайте на наш блог.

Читати блог

 

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua