Як запобігти академічному плагіату з'ясовували на тренінгу, що проводився 24 травня в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності НАПрН України.

Учасники тренінгу набули досвіду та навичок для оцінки текстових запозичень та запобігання академічному плагіату.

 

Як використовувати всі можливості комп’ютерної програми з пошуку текстових запозичень для спрощеного аналізу наукових творів? Як правильно оцінити знайдені програмою текстові запозичення на предмет наявності академічного плагіату? Про це, а також про співвідношення понять плагіат, академічний плагіат та порушення авторських прав, некоректність терміну «самоплагіат» та його сутність, про правила цитування, алгоритми дослідження та аналізу текстових запозичень, охороноздатні елементи наукових творів, а також основні доктрини в авторському праві, що застосовуються для оцінки схожості творів говорили на тренінгу «Запобігання академічному плагіату та методи його виявлення у наукових роботах», організованим НДІ ІВ. 

До участі у тренінгу залучились викладачі Черкаського національного університету, юристи та науковці. Тренерами виступили  Катерина Сопова, к.ю.н. заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ ІВ НАПрН України, Анна Штефан, к.ю.н., завідувач відділом авторського права і суміжних прав НДІ ІВ НАПрН України, Андрій Сідляренко, Голова Unicheck Україна, Євгенія Недогібченко, науковий співробітник НДІ ІВ НАПрН України.

У майбутньому планується проведення таких тренінгів на базі НДІ ІВ НАПрН України та Компанії Unicheck, тому уважно слідкуйте за нашими анонсами

 

 

 

Останні новини

 • 02
  груд. '19

  Інтелектуальна власність об'єднала наукові спільноти Києва та Дніпра

  28-29 листопада 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми та перспективи розвитку в інформаційному суспільстві» в інтернет-форматі «Київ-Дніпро».

 • 29
  лист. '19

  10 грудня. Всеукраїнська конференція з проблем інтелектуальної власності

  Продовжується подання заявок на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Порушення у сфері інтелектуальної власності як підстава адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності», що пройде 10 грудня 2019 року в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності НАПрН України. 

 • 13
  лист. '19

  Авторське право у топ-індустріях

  9 листопада у Вищій школі адвокатури НААУ пройшов семінар «Авторське право і ТОП-індустрії», що мав на меті підвищення кваліфікації адвокатів та юристів, які практикують у сфері інтелектуальної власності. 

Анонс подій

Інтернет-конференція з проблем інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua