Юрій Клименко, очільник постійного представництва України при ООН та інших міжнарожних організацій радо вітав молодих фахівців ІВ з України - студентів магістратури з інтелектуальної власності КНУ імені Тарса Шевченка.

Зустріч відбувалась у посольстві України в Женеві та стала потужною мотивацією, що надихала студентів до професійного зростання. Студенти завітали до осередку української культури та дипломатії під час Навчального візиту (Еducational briefings for groups of students, professionals and others to learn about our work) до штаб-квартири Всесвітньої організації інтелектуальної власності. На конференції з інтелектуальної власності, що проходила під егідою ВОІВ вони виступили із доповідями та, як зізнаються самі: «відчували велику відповідальність достойно представити нашу країну». 

 

Участь поділилися із паном Юрієм Клименко своїми враженнями від поїздки, що на їх думку дозволяють налагодити зв’язки між представниками наукових кіл галузі, обмінюватися досвідом та напрацюваннями, а головне стимулюють до реалізації найамбітніших задумів що посприяли б економічному розвитку та гідного представлення нашої країни на світовій арені. "Поїздка, - зізнається, Андрій, один із учасників візиту, - залишила в душі дуже сильну емоцію - натхнення. Натхнення і надалі вивчати особливості права інтелектуальної власності в Україні і світі. Натхнення досліджувати можливості іноваційного розвитку для України, ключом для яких, на мою думку, стануть  саме належним чином захищені національні об'єкти права ІВ. Натхнення використати отримані знання та настанови».

Україна, як держава, що має потужний науковий потенціал, зацікавлена у молодих професійних кваліфікованих кадрах, які здатні представляти її інтереси за кордоном в міжнародних організаціях та представництвах.

Велику гордість студенти відчули, коли пан Юрій Клименко, який очолює Постійне представництво України при ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, вітаючи гостей, відзначив, що він є випускником КНУ імені Тараса Шевченка! Так само як і пан Олександр Шевченко, який є заступником керівника програм TDS WIPO. Наочний доказ, що за бажання освіта  відкриває необмежені можливості! Особливо, якщо із часом набувати додаткових знань у провідних університетах світу й підвищувати свій професійний рівень.

 

 

 

 

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

ЗМІ про нас

Актуальна та цікава інформація зі сфери інтелектуальної власності, активність інституту на різних медіамайданчиках, публікації та виступи у ЗМІ. Якщо ви хочете бути у курсі останніх подій галузі та дізнатися більше про поточну діяльність інституту - завітайте на наш блог.

Читати блог

 

Останні новини

 • 29
  лип. '20

  Договори керованого доступу та примусового ліцензування як ефективні механізми доступу до лікуванняв умовах пандемії

  Для розширення доступу до лікування в умовах світової пандемії в українському законодавстві існують ефективні механізми. Проте жодні з них так іне були використані. Про принципи та законодавче врегулювання договорів керованого доступу (Managed entry agreements (MEAs) та примусового ліцензування (compulsory license) читайте у матеріалі  експертів галузі Оксани Кашинцевої та Микити Трофименко.

 • 28
  лип. '20

  Круглий стіл щодо правових механізмів розширення доступу до лікування

  24 липня 2020 року НДІ інтелектуальної власності НАПрН України спільно із кафедрою судової медицини та медичного права Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, ДП Медичні закупівлі України та БО 100 % Життя було проведено Круглий Стіл "Договір керованого доступу(Managed entry agreements (MEAs) та примусове ліцензування (compulsory license) як інструменти розширення доступу до лікування"

 • 08
  лип. '20

  Конкурс на заміщення посади директора в НДІ ІВ

  Відповідно до постанови Президії Національної академії правових наук України № 164/1- Б від 07 липня 2020 року з 8 липня 2020 року оголошений конкурс на заміщення посади директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. 

Анонс подій

II Всеукраїнська конференція з економіки інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua