27-29 травня у Києві пройшла Міжнародна школа інтелектуальної власності для медіаторів щодо підготовки медіаторів галузевої практики в сфері інтелектуальної власності (далі – Міжнародна школа).

Організотори школи - Всесвітня організація інтелектуальної власності  (далі – ВОІВ) спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України (далі – МЕРТ) та Національним офісом інтелектуальної власності (далі – НОІВ).  

Навчання у Міжнародній школі пройшли представники НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Олена Тверезенко, Сергій Петренко та Катерина Сопова. 

28 травня 2019 р. у рамках роботи Міжнародної школи Центр арбітражу та посередництва ВОІВ, МЕРТ та НОІВ провели семінар «Медіація у сфері інтелектуальної власності та технологічних спорів». 

Представники Центру арбітражу та посередництва ВОІВ Леандро Тоскано та П’єр Кобел поділились досвідом ВОІВ щодо альтернативних способів розв’язання спорів шляхом медіації та арбітражу в сфері інтелектуальної власності. 

Завідувач сектору використання та передачі прав інтелектуальної власності НДІ інтелектуальної власності Олена Тверезенко виступила на цьому семінарі з доповіддю на тему «Інтелектуальна власність та технологічні суперечки в Україні». 

 

У роботі міжнародного семінару взяли участь директор НДІ інтелектуальної власності Олена Орлюк, керівник Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності Сергій Петренко, заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності Катерина Сопова, завідувач сектору авторського права НДІ інтелектуальної власності Ірина Петренко, науковий співробітник Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності Наталія Мінченко.

Учасники міжнародного семінару отримали сертифікати, видані ВОІВ та МЕРТ, а учасники Міжнародної школи отримали сертифікати, видані МЕРТ та НОІВ. 

Фото від Національного офісу інтелектуальної власності

 

Current news

44634

Researches project

Scientific, research and public project established by SRI IP.

44631

Centres & Labs

Research Centers and Laboratories for the Study of Intellectual Property.

 

44633l

Scientific journals

Journal "Theory and Practice of Intellectual Property" and "Medical Law".

44635

Lagislation

International and Ukrainian legislative base

 

Сontact us

Get advice on intellectual property issues.

Сontact

Kazymyra Malevycha (Bozhenko) str., 11, building 4, 13 floor, Kyiv, 03680, Ukraine

Phone: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua